Hlavní navigace

Na Štědrý den uvede Česká televize film Micimutr, na Nový rok Kukyho

15. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 11. 2011

UVNITŘ PREZENTACE Hlavní vánoční pohádkou, kterou nasadí Česká televize od 19 hodin na Štědrý den, bude Micimutr v hlavní roli s Libuší Šafránkovou a Jiřím Bartoškou. Vyplývá to z programových plánů, které dnes poskytla veřejnoprávní televize novinářům. Dále uvidí diváci například Princeznu se zlatou hvězdou na čele, Lotranda a Zubejdu, Peklo s princeznou nebo Dařbujána a Pandrholu.

ČTĚTE TAKÉ: TV Barrandov jako první odhaluje, které pořady nasadí na konci roku

KL22 hlasovani

Vánoční nadílka začne už 23. prosince, kdy diváci uvidí Macha, Šebestovou a kouzelné sluchátko, Anděla Páně nebo Vánoce Lucie Bílé v opeře. Česká televize naservíruje divákům také speciální díl 13. komnaty, věnované bývalému kardinálovi Miloslavu Vlkovi. Na 1. a 2. svátek vánoční jsou připraveny film Anděl, Princezna ze mlejna 1 a 2, 101 dalmatinů nebo třeba Láska rohatá. Na Nový rok udělá ČT radost příznivcům českého filmu. V premiéře uvede Svěrákův film Kuky se vrací.

S vánočním, silvestrovským a novoročním schématem vás DigiZone.cz seznámí blíže v zítřejším článku

CTpress-vanoce2011

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.