Hlavní navigace

Na terminálech Sazky si kredit nedobijete

21. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Všichni tři velcí mobilní operátoři přerušili možnost dobíjet kredit předplacených karet na terminálech, které provozuje loterijní společnost Sazka. Jak už jsme vás informovali, v pátek jako první oznámil tento krok oznámil Vodafone. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun, uvedl operátor ve zprávě pro média. Vodafone…

Všichni tři velcí mobilní operátoři přerušili možnost dobíjet kredit předplacených karet na terminálech, které provozuje loterijní společnost Sazka. Jak už jsme vás informovali, v pátek jako první oznámil tento krok oznámil Vodafone. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun, uvedl operátor ve zprávě pro média. Vodafone nezůstal osamocen. Ještě v pátek se k němu přidali konkurenti Telefónica O2 a T-Mobile.

MM socky3

Všichni tři operátoři se dušují, že míst k dobíjení je dostatek, takže by přerušení možnosti dobíjení přes terminály Sazky neměli klienti pocítit nějak ve velkém. Pozastavení služby je závažný krok, k němuž jsme přistoupili až ve chvíli, kdy byly vyčerpány všechny alternativní možnosti. Jsme si totiž vědomi, že toto opatření může znamenat komplikace pro zákazníky. Mohu však všechny ujistit, že možností dobití je celá řada a že uděláme vše pro to, aby dopad na zákazníky byl minimální, uvedl Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile 

Vodafone v této souvislosti uvádí do oběhu nové kupóny v hodnotě 200 korun. T-Mobile a Telefónica O2 spoléhají na dosavadní nabídku kupónů. Zákazníkům se omlouváme za způsobené komplikace, které nejsou způsobeny společností Telefónica O2. Snažíme se co nejvíce usnadnit dobíjení zákazníků využívajících předplacených služeb od O2. Proto v současné chvíli distribuujeme zvýšené množství dobíjecích kupónů na řadu prodejních míst, uvedla Telefónica O2.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.