Hlavní navigace

Na webových stránkách deníku Sport naleznou fotbaloví fanoušci nově také zápasy z německé Bundesligy

Autor: CNC
Jan Brychta

Portál iSport.cz nabídne vedle přímých přenosů a sestřihů z nejvyšší české fotbalové soutěže, španělské La Ligy a anglické Premier League nově také německou Bundesligu.

Doba čtení: 1 minuta

Kromě fotbalových sestřihů naleznou diváci ve videosekci portálu iSport.cz, pojmenované Sport TV, také sestřihy z hokejové Tipsport extraligy a tenisových turnajů. Naší dlouhodobou strategií je přinášet uživatelům co nejvíce exkluzivního obsahu. Video pak je pro sportovní web logicky jednou z priorit. A nabídka sestřihů z fotbalu, hokeje i tenisu je už nyní na iSport.cz v rámci českého internetu bezkonkurenčně největší, vysvětluje Lukáš Tomek, šéfredaktor deníku Sport a portálu iSport.cz.

ANALÝZA: Krev, pot a emoce. Jak by měla vypadat sportovní reality show?

Díky zázemí vydavatelství Czech News Center, které mimo jiné vydává nejčtenější tuzemské periodikum v podobě deníku Blesk, navazují na zmiňovaný online videoobsah ze světového i českého fotbalu také nejrůznější redakční speciály. Ty čekají na zájemce nejen v deníku Sport, ale i ve speciálních přílohách a magazínech nebo na stránkách fotbalového měsíčníku Góóól.

Našli jste v článku chybu?