Hlavní navigace

Nabídka oborových pracovních serverů se rozšiřuje. Jobs Time jde mimo IT

29. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Velkým personálním serverům už konkuruje Startup Jobs, které se zaměřuje na přísun agilních vývojářů do rozjíždějících se firem. Jobs Time chce pomáhat restauracím a hoteliérům.

Pracovní portál pro servírky, kuchaře a provozní v restauracích. „Velice mě překvapilo, jaká je v tomto oboru fluktuace zaměstnanců a jak obtížné je hledání kvalitního personálu,“ tvrdí šéf portálu Jobs Time Stanislav Vrba. Vrba stejnojmennou firmu vede, ale vlastní ji Jan Gaszczyk

Během beta testování posbíral server kolem tří tisíc profilů restaurací, pět tisíc uchazečů a 1900 volných pozic. Zároveň začal spolupracovat s portálem Lunchtime.cz, který umožní zadávat svým restauracím náborové inzeráty rovnou ze svého rozhraní. 

Se specializovanou nabídkou pro užší oblast byznysu sbírá zkušenosti i StartupJobs.

„Máme takový feedback od inzerujících firem, že lidé od nás vydrží a chtějí pracovat, hlavně ve srovnání s lidmi z velkých portálů, kteří často nevydrží ani přes zkušební dobu. Jsou firmy, kterým jsme pomohli získat většinu týmu,“ tvrdí zakladatel portálu Filip Mikschik, který vidí důvod úspěchu právě v jejich úzkém zaměření. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).