Hlavní navigace

Nabídka programů na satelitu se rozšiřuje. Tentokrát naděluje Gital

17. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 12. 2008

Géčko, tematický balíček, který nabízí společnost Gital svým abonentům na satelitních kartách diGITALlink se rozrůstá. Tentokrát přibudou do nabídky dva atraktivní programy, kterými jsou AXN Sci-fi a Fishing and Hunting Channel. Společnost o tom informovala dnes prostřednictvím tiskové zprávy. Diváci tak dostanou příjemný dárek na vánoční svátky. AXN Sci-fi přináší akčni vědecko-fantastické filmy a seriály, Fishing and Hunting Channel je programem pro milovníky rybolovu a myslivosti.

BRAND

Nové kanály je možné naladit na Astře 23.5 na frekvenci 11876/H s SR 27500 a FEC 3/4. Programy je možné objednat jednoduše pomocí SMS zprávy ve tvaru GITALmezeraAX­NSCIFImezeraČÍS­LOKARTY nebo GITALmezeraFAH­mezeraČÍSLOKAR­TY na telefonní číslo 903 55 07. Odesláním jedné SMS zprávy program aktivujete na dobu čtrnácti dnů. Po odeslání aktivační SMS bude program aktivován na každé kartě GITAL, na které bude v té době aktivována programová sada Géčko. Rozšíření nabídky připravuje také konkurenční Skylink, ten však datum i nové kanály tají.

V tiskové zprávě od Gitalu je také jedna důležitá zmínka, která však nebyla dále rozvedena. Je jí skutečnost, že programy je možno sledovat po odeslání aktivační SMS sledovat pouze v období od dnešního dne do konce ledna 2009. Znamená to snad, že diváci o ně po této době opět přijdou? O tom už se v PR materiálu bohužel nehovoří. I samotný šéfredaktor jednoho z konkurenčního webů uvádí, že se s vysíláním programů počítá pouze do konce ledna 2009.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).