Hlavní navigace

Nabídka programů na satelitu se rozšiřuje. Tentokrát naděluje Gital

17. 12. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

17. 12. 2008

Géčko, tematický balíček, který nabízí společnost Gital svým abonentům na satelitních kartách diGITALlink se rozrůstá. Tentokrát přibudou do nabídky dva atraktivní programy, kterými jsou AXN Sci-fi a Fishing and Hunting Channel. Společnost o tom informovala dnes prostřednictvím tiskové zprávy. Diváci tak dostanou příjemný dárek na vánoční svátky. AXN Sci-fi přináší akčni vědecko-fantastické filmy a seriály, Fishing and Hunting Channel je programem pro milovníky rybolovu a myslivosti.

SW Radsomware2

Nové kanály je možné naladit na Astře 23.5 na frekvenci 11876/H s SR 27500 a FEC 3/4. Programy je možné objednat jednoduše pomocí SMS zprávy ve tvaru GITALmezeraAX­NSCIFImezeraČÍS­LOKARTY nebo GITALmezeraFAH­mezeraČÍSLOKAR­TY na telefonní číslo 903 55 07. Odesláním jedné SMS zprávy program aktivujete na dobu čtrnácti dnů. Po odeslání aktivační SMS bude program aktivován na každé kartě GITAL, na které bude v té době aktivována programová sada Géčko. Rozšíření nabídky připravuje také konkurenční Skylink, ten však datum i nové kanály tají.

V tiskové zprávě od Gitalu je také jedna důležitá zmínka, která však nebyla dále rozvedena. Je jí skutečnost, že programy je možno sledovat po odeslání aktivační SMS sledovat pouze v období od dnešního dne do konce ledna 2009. Znamená to snad, že diváci o ně po této době opět přijdou? O tom už se v PR materiálu bohužel nehovoří. I samotný šéfredaktor jednoho z konkurenčního webů uvádí, že se s vysíláním programů počítá pouze do konce ledna 2009.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.