Hlavní navigace

Telefónica O2 nabídne nahé ADSL bez závazku za 500 korun

29. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telefónica O2 přispěchala s další časově omezenou akcí týkající se připojení k Internetu přes ADSL. Od 1. listopadu nabízí svou službu O2 Internet (s downloadem až 8 Mbit/s) po dobu prvního roku užívání služby za 500 korun měsíčně bez dalších poplatků za pevnou telefonní linku a bez závazku. Snažíme se tím vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří se nechtějí vázat na 24 měsíců a váhají s pořízením internetu, protože mají obavy z budoucnosti, uvedl Petr Matějovský, ředitel marketingu společnosti…

Telefónica O2 přispěchala s další časově omezenou akcí týkající se připojení k Internetu přes ADSL. Od 1. listopadu nabízí svou službu O2 Internet (s downloadem až 8 Mbit/s) po dobu prvního roku užívání služby za 500 korun měsíčně bez dalších poplatků za pevnou telefonní linku a bez závazku. Snažíme se tím vyjít vstříc všem zákazníkům, kteří se nechtějí vázat na 24 měsíců a váhají s pořízením internetu, protože mají obavy z budoucnosti, uvedl Petr Matějovský, ředitel marketingu společnosti Telefónica O2. Nabídka platí ale jen do 15. listopadu 2009. Za aktivaci služby zákazník zaplatí symbolickou korunu. Router s ADSL modemem a podporou WiFi si od Telefóniky O2 může koupit za 990 korun.

Telefónica O2 za zvýhodněných podmínek nabízí také O2 Mobilní Internet a to konkrétně bez závazku za 500 korun měsíce po dobu prvních dvou let užívání služby. Jde o připojení přes GPRS/EDGE/HSDPA nebo CDMA. Zákazníci si ke službě mohou objednat USB modem o velikosti flash disku. Nedotovaná cena činí 1 895 korun. Pokud se zákazník uváže na celé dva roky, zaplatí za modem symbolickou korunu. V kombinaci se službou O2 Internet se měsíční cena služby O2 Mobilní Internet sníží na 150 korun měsíčně. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).