Hlavní navigace

Nakonec si Andrej Bičan z diváků RTVS na apríla vystřelil. Nebyl ale „vidět“

2. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

RTVS letos nenabídla Andreje Bičana přímo v aprílovém programu. Diváci ale o jeho žert a bičanovský styl nakonec nepřišli.

Vtipu z Bičanovy dílny se totiž diváci dočkali v pořadu 5 proti 5 v podvečer na apríla.

Veřejnoprávní RTVS nabízí aprílový program pod taktovkou Andreje Bičana od roku 2014. Letos ale známý slovenský bavič v aprílovém programu chyběl. Program byl zaměřen na charitativní akci. Mnoho diváků tak bylo zklamaných, protože čekali nějakou zábavu.

ČTĚTE TAKÉ: Apríl na RTVS? Zklamání, které nikdo nečekal

Zábava v bičanovském stylu přišla, ale ne o půlnoci, jak byli diváci předchozí dva roky zvyklí, ale zhruba v 18:20 před večerními zprávami v pořadu 5 proti 5, který Andrej Bičan moderuje od roku 2007 s přestávkou, kdy se pořad nevysílal. Andrej totiž do začátku druhého kola moderoval pořad jako „neviditelný“.

KL22 hlasovani

Když je dnes 1. apríla, budu neviditelný. Když jsme rozhlas a televize, můžu být neviditelný, protože my jsme rozhlas a televize a dnes vysílám na 1. apríla v rozhlasové podobě, vysvětlil Bičan. Celý úvod a první kolo probíhalo úplně normálně, jen Andrej Bičan nebyl fyzicky přítomen, slyšet byl pouze jeho hlas. Jako neviditelný si nechal například podávat ruce, objímat či dávat pusu. Také občas dodal, že chyba není v našich přijímačích a že diváci sledují rozhlasovou verzi s moderátorem, který je v rozhlase.

Skutečný Andrej i s tělem se ukázal až od kola druhého a soutěž 5 proti 5 probíhala již klasickou formou. Diváci RTVS se tedy nakonec dočkali na apríla humoru v bičanovském stylu, jen to nebylo o půlnoci.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.