Hlavní navigace

Nalaďte si na satelitu vánoční videoklipy

22. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 11. 2010

Přesto, že do Vánoc zbývá ještě jeden měsíc, některé kanály už se v tuto chvíli oblékly do odpovídající grafiky. Britská hudební stanice Bliss zašla stejně jako každý rok ještě dál. Po dobu blížících se svátků a také několik dní po nich si změnila své jméno na Marry Blissmas a bloky videoklipů jsou věnovány pouze vánoční tematice. Program mohou přijímat všichni satelitní diváci, kteří si zajistili signál z pozice 28,5 stupně východně.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Vánoce na Nově? Na Štědrý večer nabídne Tři oříšky pro popelku

Ze skupin nebo interpretů, které se ve vysílání britské stanice Bliss aktuálně objevují, je možné jmenovat například Shakina Stevense, Westlife, East 17, Mariah Carrey, Wham!, Glorii Estefan, Destiny’s Child a řadu dalších. Ve vysílání Marry Blissmas pravděpodobně nechybí žádný vánoční videoklip, na který si vzpomenete. Stanice vysílá bez kódování a pro její sledování není vyžadována parabola velkých rozměrů. Parametry příjmu jsou následující: Eurobird 1, 11642/V, SR 27500, FEC 2/3, norma DVB-S/QPSK, kódování žádné (FTA).

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.