Hlavní navigace

Naše vysílání vás neuklidní, upozorňuje v nové kampani ČRo 6

17. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
17. 10. 2011

UVNITŘ NÁHLED KAMPANĚ Český rozhlas spouští novou reklamní kampaň s mottem Naše vysílání vás neuklidní, která by měla divákům zvýšit povědomí o značce ČRo 6. Její tváří se stal šéfredaktor stanice Daniel Raus. Příjemnou novinkou bude pro posluchače jistě i speciální newsletter a noviny, které při této příležitosti Český rozhlas vydává.

NEPŘEHÉDNĚTE: Český rozhlas chce novou stanici vytvořit sloučením Česka a ČRo 6

Našim stávajícím i novým posluchačům nyní nabízíme tento standardní servis ve vylepšeném provedení a v novém obalu. Každý se může již v tuto chvíli zaregistrovat k odběru newsletteru a pravidelně tak získávat výběr toho nejlepšího z našeho vysílání v uplynulém víkendu, včetně podrobného programu Šestky na aktuální týden. K odběru newsletteru je možné se registrovat na adrese sestka.rozhlas­.cz/newsletter, uvedl při této příležitosti Raus.

DOKUMENT: Noviny Českého rozhlasu 6 v elektronické podobě (PDF, 1,7 MB)

MMF24

Tištěné noviny, které se mimořádně objeví v aktuálním vydání týdeníku Respekt, vám přinášíme v elektronické podobě v příloze výše. Cílem kampaně je mimo jiné také posluchače upozornit, kde si mohou Šestku naladit, například prostřednictvím středních vln, na internetu nebo v terestrickém multiplexu Českých Radiokomunikací na pozici Rádia Česko (v době, kdy nevysílá). Zájemci mohou navštívit také facebookové stránky stanice prostřednictvím tohoto odkazu.

Tváří kampaně je šéfredaktor stanice ČRo 6 Daniel Raus.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).