Hlavní navigace

Naše zprávy na TV Barrandov mění moderátorku, Muchová dostane talkshow

Lukáš Polák

K angažování „nové“ moderátorky, která se do televize vrací po mateřské dovolené, šéfka televize Marcela Hrdá uvedla, že Petra Květová Pšeničná je zpravodajský profesionál.

Doba čtení: 1 minuta

Novou partnerkou v moderování Našich zpráv se na TV Barrandov vedle Reného Hniličky stane Petra Květová Pšeničná. Jeho dosavadní kolegyně Žaneta Muchová dostane od března ve vysílání vlastní pořad, konkrétně talkshow, o níž zatím stanice nechce sdělovat bližší podrobnosti. Uvedla pouze to, že má na obrazovku přinést jedinečné lidské příběhy. Žaneta Muchová projevila obdivuhodnou flexibilitu i empatii a jsme přesvědčeni, že stejně tak jako si rychle získala oblibu diváků Našich zpráv, zaujme i fanoušky nového formátu, uvedla generální a výkonná ředitelka TV Barrandov Marcela Hrdá. Pořad se bude vysílat ve večerních hodinách.

NMI18_Sedivy

ČTĚTE TAKÉ: Barrandov potvrdil spuštění dvou nových stanic, odstartují v dubnu příštího roku

K angažování „nové“ moderátorky, která se do televize vrací po mateřské dovolené, Hrdá uvedla: „Petra Květová Pšeničná je zpravodajský profesionál, za svoji kariéru se věnovala mnoha tématům, a to hlavně s důrazem na divácké příběhy, a proto jsem ráda, že bude svým příjemným hlasem promlouvat k našim divákům, kteří jí můžou důvěřovat.“ Květovou Pšeničnou mohou diváci znát například z pořadů Mailem, poštou, mobilem, Týden na Barrandově či zpravodajského magazínu Otázky dne. Ve zpravodajství TV Barrandov působí od samého počátku vysílání stanice, tedy listopadu 2008 (viz LinkedIn).

Našli jste v článku chybu?