Hlavní navigace

Nástupce Noci s Andělem bude mít premiéru 2. ledna

18. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 12. 2009

UVNITŘ LOGA NOVÝCH POŘADŮ Nástupce nočního pořadu Noc s Andělem, který každou sobotu vysílá Česká televize na programu ČT 2, bude mít premiéru 2. ledna 2010, a bude běžet každých 14 dní. Nový projekt nese název Hotel Insomnia, a bude rovněž zaměřený na mladší publikum a alternativní kulturu. Moderátor Noci s Andělem Pavel Anděl se o tomto projektu vyjádřil, že je formátově blízký jeho pořadu.

Logo nového pořadu Hotel Insomnia, který od Nového roku nahradí Noc s Andělem na ČT 2

Moderátory budou Jiří Havelka a Petr Marek, mělo by i v tomto případě jít o netradiční programové pojetí. Pokoje jsou plné roztodivných lidí a jejich příběhů, v hotelovém baru hraje kapela a ve foyer hlídá recepční, kterému nic neunikne. To je hotel Insomnia. Nový, živě přenášený čtrnáctideník České televize pro všechny, kdo ještě nechtějí jít spát, uvádí Česká televize v oficiální anotaci k novému pořadu.

Logo pořadu Pozdní sběr o kultuře, který se bude od ledna po týdnu střídat s Hotelem Insomnia ve vysílacích časech dnešní Noci s Andělem

Mobile Internet Forum 2022

V týdnech, kdy nepoběží Hotel Insomnia, Dvojka zařadí v dnešním vysílacím čase Noci s Andělem další živý pořad Pozdní sběr o kultuře. Provázet jím bude moderátorka Hana Šimková a zaměří se především na divadlo, muzikály a podobně. Moderátorka si bude do studia zvát hosty na živé rozhovory.

Noc s Andělem se rozloučí s diváky po 11 letech pravidelným silvestrovským speciálem.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.