Hlavní navigace

Natáčí se pokračování Mazalů. Bude mít dvanáct dílů

22. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ GALERIE – Na Kavčích horách padla první klapka druhé řady známého dětského seriálu o hradních strašidlech.

Ve studiu už stojí maketa hradu, kterou doplní například cestovatelská loď z budoucnosti nebo obří masožravá rostlina. Celá druhá řada se pak točí kolem Knihy kouzel, se kterou strašidla všechno zamotají.

Natáčení je naplánováno do letošního září a za pokračováním cyklu o soužití hradních strašidel s rodinou zbohatlíků stojí tvůrčí tandem, který má na svém kontě i seriál Vyprávěj, tedy režisér Biser Arichtev (mj. První republika) a scenárista Rudolf Merkner (mj. i Bobule či Rafťáci).

V Mazalech 2 se opět objeví Jan Hrušínský, Mahulena Bočanová, Pavel Kříž, Matouš Ruml, Jana Bernášková, Luděk Sobota či Veronika Kubařová, k vidění ale bude i spousta nových postav.

ČTĚTE TAKÉ: Na KVIFF 2016 představeni i Četníci z Luhačovic

Životopisná sága Já, Mattoni se včera v premiéře představila karlovarskému publiku

ebf - tip do článku - debata

První spin-off České televize, Rapl…

Na děti čeká dvanáct nových dílů, ve kterých se Mazalové opět budou snažit všemi možnými i nemožnými způsoby zbohatnout a strašidla budou mít zase plné ruce práce s pohádkovou knihou, říká kreativní producentka Barbara Johnsonová, v jejíž tvůrčí producentské skupině Mazalové vznikají, a doplňuje: Kromě toho se na hradě objeví filmaři, přiletí výprava z budoucnosti, alchymistu Baloneho málem sežere obrovská masožravá kytka, hrad se promění na pouťovou atrakci a navštíví jej sedm trpaslíků i Otesánek, který nemá rád kaši z pohádky Hrnečku vař. Nebudou chybět ani oblíbení vodníci a strašidla budou nucena secvičit muzikálové vystoupení… O neuvěřitelná dobrodružství zkrátka nebude nouze.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).