Hlavní navigace

NBC Universal představil televizní stanici Esquire Network, v Česku zatím nevysílá

Lukáš Polák

Esquire Network vychází ze známého magazínu ručeného pro muže. I na této stanici by měli diváci najít krásné ženy, luxusní auta, značkovou módu, tipy na nákladné koníčky a podobně.

Doba čtení: 1 minuta

Americká mediální a zábavní skupina NBC Universal uvedla na trh další novinku v oblasti televizních kanálů. Včera se své premiéry dočkala stanice Esquire Network. Ta je v České republice a na Slovensku prozatím nedostupná, ovšem neznamená to, že by se tato skutečnost v budoucnu nemohla změnit. Společnost NBC Universal se rozhodla uzavřít ve Spojených státech kanál Style, který působí v nelokalizované podobě u našich východních sousedů. Zatím nic nenaznačuje tomu, že podobný krok by měl proběhnout i u nás.

ČTĚTE TAKÉ: Penthouse spustil hard erotický kanál, který se věnuje výhradně černým hercům

Jak již z názvu vyplývá, obsah stanice je inspirován značkou oblíbeného pánského časopisu Esquire. Co znamená časopis Lifetime pro ženy a Bravo pro mladé diváky, to je Esquire pro heterosexuální muže, uvedla společnost NBC Universal v tiskové zprávě. Ač se to nezdá, značka Esquire už má za sebou osmdesátiletou tradici. Stanice se zaměří na krásné ženy, nákladné hobby, módu, životní styl, cestování a vše podstatné bez čeho nemůže náročný muž fungovat. Ve Spojených státech bude od počátku dostupná pro 75 milionů domácností.

Našli jste v článku chybu?