Hlavní navigace

Nebuďte mimo, nabádá v nové kampani posluchače Český rozhlas Radiožurnál

5. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO A VIDEO – Nejsposlouchanější stanice Českého rozhlasu se po nějaké době dočkala vlastní reklamní kampaně. Zaměřuje ji na dopravu, sport a počasí.

Novou komunikační kampan zaměřenou na unikátní obsah vlastního vysílání spouští Český rozhlas Radiožurnál. Chce upozornit na novou podobu nejsposlouchanější stanice veřejnoprávního rozhlasu a podpořit povědomí o její značce. „Jsem přesvědčen, že Radiožurnál má nejlepší zpravodajský a publicistický obsah. Dominantní jsou aktuální a užitečné informace. Rádi bychom třeba i vtipnou formou na tuto skutečnost upozornili,” uvedl šéfredaktor Radiožurnálu Jan Pokorný.

ROZHOVOR: Bramborová medaile nestačí, Radiožurnál musí být aspoň třetí, říká Jan Pokorný

Content tip EARLY

Kampaň je zaměřena na tři různá témata, která tvoří hlavní komunikační složku každodenního zpravodajství Radiožurnálu – doprava, sport a počasí. Radiožurnál tak chce podle mluvčího Českého rozhlasu Jakuba Čížka upozornit na rychlost, věrohodnost a užitečnost svých informací. Rozhlas počítá s využitím venkovních reklamních ploch, zejména polepů autobusů, dále televizní kampaní, na kterou naváže tisková a internetová reklama. “Další aktivní podporou bude komunikace vizuálu na Facebooku a videa na kanálu YouTube,” dodal Čížek.

Nová kampaň ČRo Radiožurnálu – červen 2013 by potucek793

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).