Hlavní navigace

Nechvalně známý fakt seriálu Hra o trůny bude v Guinessově knize rekordů

11. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jako nejvýdělečnější akční hrdinka v historii se objeví v nejnovější publikaci herečka Jennifer Lawrence za oba díly kasovního trháku Hunger Games.

Seriál Hra o trůny bude v Guinessově knize rekordů pro rok 2015 uveden jako historicky nelegálně nejstahovanější titul v historii. Před několika dny o tom informoval vydavatel této publikace. Skutečnost, která je fakticky známá již delší dobu a v prosinci loňského roku ji opět potvrdil server TorrentFreak, tak nyní dostane oficiální podobu. Velice populární HBO fantasy série a drama Game of Thrones míří do Knihy rekordů pro rok 2015 jako pirátsky nejsledovanější televizní pořad, napsal vydavatel na svém webu a připomněl, že na každou epizodu připadalo téměř šest milionů stažení.

MMF tip early

K TÉMATU: Pozici nejstahovanějšího pořadu roku obhájila i letos Hra o trůny od HBO

Do Guinessovy knihy rekordů pro rok 2015 se mimo jiné dostane i herečka Jennifer Lawrence, jejíž obnažené fotky nedávno spolu s dalšími celebritami unikly na internet. Lawrence bude do publikace zanesena jako nejvýdělečnější akční hrdinka současnosti, a to za fenomenální úspěch dvou doposud existujících filmů Hunger Games. První díl „Hladových her“ vydělal už více než 1,52 miliard dolarů (v přepočtu přes 32,5 miliardy korun), druhý se pak v současnosti pohybuje okolo 420 milionů dolarů (9 miliard Kč) v USA a 854 milionů dolarů (18 miliard Kč) ve zbytku světa.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).