Hlavní navigace

Nedotknutelné uvolnila Česká televize i na web, u akvizice to přitom není poprvé

6. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Francouzský film se v sobotu těšil na obrazovce mimořádnému zájmu. Komedii vysílanou po 20. hodině na ČT 2 si nenechalo ujít 454 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 10,74 %.

Česká televize udělala na začátku nového roku radost svým divákům. Koncesionáři, kteří nestihli francouzskou komedii Nedotknutelní vysílanou na Dvojce, si ji mohou pustit také on-line, a to až do soboty 17. ledna. Jde o poměrně neobvyklou situaci, kdy se akviziční pořad, který se objevil na obrazovce veřejnoprávního programu, dostává také na internet. Česká televize ale takto nepostupuje poprvé. V minulosti už divákům nabídla stejnou cestou například detektivní příběhy Hercula Poirota, objevily se tu i některé dokumenty. Portál iVysílání slouží však především nadále hlavně jako on-line videoarchiv pořadů ČT.

CIF - osobnosti

SOBOTNÍ DATA: Další pohádkové vítězství ČT 1: Císař a tambor v sobotu večer zaujali milion diváků

Nedotknutelní se v sobotu těšili na obrazovce mimořádnému zájmu. Komedii vysílanou po 20. hodině si nenechalo ujít 454 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 10,74 %. Ještě větší úspěch pak francouzský film slavil u skupiny ve věku od 15 do 54 let, kde zaujal share 13,71 %. Nedotknutelní byli taktéž jedním z hlavních taháků placeného kanálu FilmBox Premium, který na konci loňského roku nahradil stanici FilmBox Extra. Vlastní videoarchivy mají i mediální skupiny Nova, PrimaTV Barrandov. První a poslední jmenovaná však část svého obsahu zamyká. Kromě portálu Voyo.cz provozuje Nova i bezplatnou službu Nova Plus.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).