Hlavní navigace

Neexistující Nat Geo Music měl nahradit nový kanál. V tuto chvíli ale není v plánu

26. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Úzce zaměřený tematický kanál Nat Geo Music, který zmizel z nabídek operátorů koncem loňského roku, měla nahradit časem nová stanice. V tuto chvíli ale nejsou signály, že by se tak mělo stát.

Hudební kanál Nat Geo Music, který ukončil svou existenci mimo jiné v České a Slovenské republice 31. srpna 2011, neoficiálně však vysílal prostřednictvím satelitu až do 6. listopadu loňského roku, nemá plánovanou náhradu, jak bylo původně oznámeno. Serveru DigiZone.cz to sdělila Jana Dobášová ze společnosti Channels, která programy pod hlavičkou National Geographic Channel v České republice a na Slovensku zastupuje.

BRAND

K TÉMATU: Nat Geo Music skončil definitivně v České republice i dalších zemích

Nacházíme se v přechodném období, a věřím, že bude ukončeno uvedením nového kanálu z produkce Fox International Channels na český a slovenský trh, uvedla ve druhé polovině loňského roku zástupkyně společnosti Lada Dobrkovská. To se ale nakonec nestalo. Do portfolia kanálů National Geographic patří ještě stanice Nat Geo Adventure, ale v tuto chvíli nemáme informaci o tom, že by se tento program chystal na náš trh, sdělila DigiZone.cz Jana Dobášová. V přípravě je naopak přechod NGC v klasickém rozlišení do formátu 16:9. Termín ale v tuto chvíli není znám.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).