Hlavní navigace

Neexistující Nat Geo Music měl nahradit nový kanál. V tuto chvíli ale není v plánu

Lukáš Polák

Úzce zaměřený tematický kanál Nat Geo Music, který zmizel z nabídek operátorů koncem loňského roku, měla nahradit časem nová stanice. V tuto chvíli ale nejsou signály, že by se tak mělo stát.

Doba čtení: 1 minuta

Hudební kanál Nat Geo Music, který ukončil svou existenci mimo jiné v České a Slovenské republice 31. srpna 2011, neoficiálně však vysílal prostřednictvím satelitu až do 6. listopadu loňského roku, nemá plánovanou náhradu, jak bylo původně oznámeno. Serveru DigiZone.cz to sdělila Jana Dobášová ze společnosti Channels, která programy pod hlavičkou National Geographic Channel v České republice a na Slovensku zastupuje.

K TÉMATU: Nat Geo Music skončil definitivně v České republice i dalších zemích

Nacházíme se v přechodném období, a věřím, že bude ukončeno uvedením nového kanálu z produkce Fox International Channels na český a slovenský trh, uvedla ve druhé polovině loňského roku zástupkyně společnosti Lada Dobrkovská. To se ale nakonec nestalo. Do portfolia kanálů National Geographic patří ještě stanice Nat Geo Adventure, ale v tuto chvíli nemáme informaci o tom, že by se tento program chystal na náš trh, sdělila DigiZone.cz Jana Dobášová. V přípravě je naopak přechod NGC v klasickém rozlišení do formátu 16:9. Termín ale v tuto chvíli není znám.

Našli jste v článku chybu?