Hlavní navigace

Nejen o novinkách satelitní Astry na kanálu Dr.DishTV

16. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
16. 12. 2009

Německý kanál Dr.DishTV, který se orientuje na informování především z oblasti satelitní televize, přináší tentokrát ve svém vysílání pořad zaměřený na žhavé novinky společnosti SES Astra. Jde především o balíček HD+ s kanály německých komerčních televizí ve vysokém rozlišení, o které projevili zájem také čtenáři DigiZone.cz, a to i přesto, že služba není určená pro náš trh.

Do studia Dr.DishTV přijde v půl jedenácté dopoledne Christian Witt ze společnosti RTL Deutschland, která je v platformě HD+ provozovatelem kanálu RTL HD, VOX HD a kabeleins HD. Mezi dalšími hosty nebudou chybět Alexander Sacher z Astry a Helmut SteinDeutsche TV-Plattform. Dalším pořadem, který by si neměli satelitní nadšenci nechat ujít, je Total Digital, který se zaměří na fenomén budoucnosti, tedy 3D kino a 3D televizi. Vysílat se bude až do Štědrého dne, a to vždy od 10 a 13:30.

Parametry přijmu: Astra 1H (19,2 st. východně), 12246/V, SR 27500, FEC 3/4, norma DVB-S, kódování žádné (FTA).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).