Hlavní navigace

Nejnovější Nvidia Shield TV je už ke koupi

Autor: NVIDIA
Bohumil Herwig

UVNITŘ GALERIE – Přichází v novém balení, které je podle výrobce o 40 % menší než předchozí verze, a v ceně dostanete jak dálkový ovladač, tak herní gamepad.

Doba čtení: 1 minuta

Nvidia Shield TV představuje streamovací a herní platformu postavenou kolem Nvidia Tegra X1 a operačního systému Android TV 7. Ke koupi u nás je, resp. bude ve dvou verzích. Jednak jako Shield TV za 5999 Kč a od 30. ledna 2017 i jako Shield Pro (8999 Kč), který má navíc i disk o kapacitě 500 GB a dálkový ovladač s konektorem pro připojení náhlavní soupravy.

Zařízení podporuje streamování například z Netflixu ve 4K, včetně obsahu provedeného s technologií HDR. Během příštích několika měsíců by podle výrobce měla být také k dispozici aplikace od YouTube pro 360stupňová videa.

PSALI JSME: Multimediální box Nvidia Shield TV nabízí v českém předprodeji exkluzivně Alza

Google Chromecast Ultra už v prodeji v USA

Knihovna her má čítat tisíce titulů a přírůstek v podobě her od Ubisoftu mj. přinese The Division, Watch Dogs 2, Assassin’s Creed Syndicate nebo For Honor. Všechny mají vyjít ve stejnou chvíli jako jejich PC verze.

Czech Internet Forum 2018 Tip s tlačítkem

V nejbližších měsících má také Shield TV dostat nové funkce:

  • Hands-free Google Assistant s hlasovými povely přímo přes dálkový ovladač.
  • Technologii SmartThings Hub pro propojení s nejrůznějšími chytrými zařízeními v domácnosti.

Samostatný herní ovladač k Nvidia Shield TV bude ke koupi za 1899 Kč a dálkový ovladač přijde na 1699 Kč. Podstavec pro základní verzi stojí 699 Kč, pro verzi Pro pak 899 Kč.

Našli jste v článku chybu?