Hlavní navigace

Nejsledovanější talk show slaví, Všechnopárty se vysílá deset let

27. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – 24. listopadu 2005 se na obrazovkách České televize vůbec poprvé objevila talk show Karla Šípa. Dočkala se 418 dílů a nabídla přes 1200 hostů.

Česká televize oslavuje v těchto dnech desetileté výročí pořadu Všechnopárty. Nejenže formát vydržel na obrazovkách tak dlouhou dobu, ale navíc je trvale nejsledovanější talk show všech televizí. Všechnopárty za sebou nechává v počtu diváků například konkurenční Show Jana Krause (Prima), Sejdeme se na Cibulce (TV Barrandov) a řadu dalších. Desáté výročí pořadu populárního moderátora a baviče Karla Šípa si budou moci diváci připomenout právě v dnešním vydání od 21:30. První díl Všechnopárty se vysílal 24. listopadu 2005.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Všechnopárty i Doktor Martin nad milionem diváků, ČT 1 v pátek večer porazila Novu

Talk show je neuvěřitelně obtížný formát. Stojí a padá se schopnostmi moderátora, a to nejen se schopností vést pohotový dialog, ale i s jeho přístupem k lidem, hostům, k humoru. Pro každou televizní stanici je pak v podstatě výhrou takovou osobnost najít, protože, jak se ukazuje na Všechnopárty, stává se základem životaschopného, úspěšného pořadu. Jsem rád, že se Karel Šíp rozhodl spojit svoji profesní dráhu s Českou televizí a přeji jemu, nám i divákům ještě mnoho dalších dílů, konstatoval generální ředitel Petr Dvořák.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.