Hlavní navigace

Někdejší šéf Primy Cesnavicius povede rumunskou Pro TV od majitele Novy

22. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Jsem velice nadšený, že se mohu připojit k týmu Pro TV, protože jsem po dobu více než deseti let pracoval v oblasti televize a nových médií,“ uvedl Aleksander Cesnavicius.

Generálním ředitelem rumunské televize Pro TV, kterou stejně jako mediální skupinu Nova vlastní CME, bude Aleksander Cesnavicius. Ten v době od září 2006 do konce března 2007 šéfoval české komerční stanici Prima. Na jeho pozici poté nastoupil na určitou dobu Petr Chajda, bývalý šéf TV Barrandov v době, kdy ještě kanál fakticky neexistoval (nevysílal). Před Cesnaviciusem vedl Primu od roku 2000 až do roku 2006 pozdější šéf Dopravního podniku hlavního města Prahy Martin Dvořák.

Marketing Meeting balicek

ČTĚTE TAKÉ: O vedení CME, vlastníka Novy, se rozdělí Christoph Mainusch a Michael Del Nin. Vystřídají Sarba

Anca Bundischi bude působit ve vedení CME nadále, a to jako zástupce Cesnaviciuse. Zároveň si vezme na starosti post programového ředitele. Bundischi se tak bude více věnovat tvůrčí stránce televize. Jsem velice nadšený, že se mohu připojit k týmu Pro TV, protože jsem po dobu více než deseti let pracoval v oblasti televize a nových médií. Vidím to jako velkou možnost uplatnit své profesní zkušenosti a dále Pro TV posunout kupředu, konstatoval Cesnavicius. Kromě České republiky má také zkušenosti z trhy v Litvě, Maďarsku, SlovinskuRusku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).