Hlavní navigace

Někdejší tvář televizí Nova a Pětka Markéta Hrubešová bude vařit pro TV Papriku

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTOGALERIE – „Chtěli jsme vytvořit něco nového, pořad, který nebude jen o vaření ale i o radosti s tím spojenou,“ uvedl provozovatel stanice.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Někdejší tvář televizí NovaPětka, moderátorka, herečka a příležitostná modelka Markéta Hrubešová, bude mít vlastní kulinářský pořad na kabelovémsatelitním kanálu TV Paprika. V rámci desetidílné série Recepty pro radost, která se objeví na obrazovce poprvé 11. srpna, bude s Patrikem Bečvářem vařit podle osvědčených receptů i netradiční pokrmy z celého světa. Televize se chce novinkovým formátem svézt na vlně kulinářských pořadů, které zaplavily české obrazovky. Formát má být navíc doplněn i historkami, které s přípravou receptu souvisí.

BRAND temata

Z ARCHIVU: Kulinářská TV Paprika začala vysílat v širokoúhlém formátu

Hrubešová prováděla na Nově v minulosti pořadem Tescoma s chutí, na dnes již neexistující stanici Pětka byla moderátorkou Supermámy. Chtěli jsme vytvořit něco nového, pořad, který nebude jen o vaření ale i o radosti s tím spojenou a k tomu se rozhodně historky okolo připravovaných receptů hodí. Jako partnera k Markétě Hrubešové jsme záměrně vybrali mladého šéfkuchaře Patrika. Chceme dát šanci na poli televizní gastronomie novým tvářím a tím pořad trochu ozvláštnit, uvedl při této příležitosti Evžen Chlanda, oblastní manažer společnosti AMC Networks International, která TV Paprika provozuje.