Hlavní navigace

Německá vláda: dejte přednost kabelu před WiFi

Jiří Macich ml.

Spolková vláda doporučuje německým domácnostem dát před WiFi přednost klasickému propojování kabelem. Spolková vláda doporučuje udržet osobní expozici záření vysokofrekvenčního elektromagnetického pole tak nízko, jak jen to je možné, to znamená upřednostňovat běžné spojení kabelem, napsal spolkový kabinet podle Aktuálně.cz v odpovědi na interpelaci německé Strany zelených. Vláda našich západních sousedů však i přes toto doporučení zopakovala, že neexistuje důkaz škodlivosti WiFi. I tak ale jsou…

Spolková vláda doporučuje německým domácnostem dát před WiFi přednost klasickému propojování kabelem. Spolková vláda doporučuje udržet osobní expozici záření vysokofrekvenčního elektromagnetického pole tak nízko, jak jen to je možné, to znamená upřednostňovat běžné spojení kabelem, napsal spolkový kabinet podle Aktuálně.cz v odpovědi na interpelaci německé Strany zelených. Vláda našich západních sousedů však i přes toto doporučení zopakovala, že neexistuje důkaz škodlivosti WiFi. I tak ale jsou bezdrátové sítě často trnem v oku. Loni například byly některé britské školy rodiči studentů a částí učitelského sboru donuceny ke zrušení WiFi sítí.

Našli jste v článku chybu?
7. 10. 2007 6:36
Petr (neregistrovaný)
Ovšem radar PRO raketu nevyhledává, takže nepotřebuje skanovat celý horizont, od toho jsou satelity a jiné prvky systému. Ostatně kdyby protiakce začalka až v okamžiku, kdy bude raketa zaměřitelná z Brdfského radaru, tak to by byl celý systém na nic, protože by neměl šanci ji zasáhnout včas.
6. 8. 2007 23:39
Petr Klíma (neregistrovaný)
Ale ??? To jako dopředu ví kde ta raketa je a tak na ni zamíří tenký paprsek? Houby? Vysílá běžným výkonem přes celý horizont a když zachytí raketu tak na ní namíří "tužkový" paprsek s brutálním výkonem, protože potřebuje přesné zaměření bez přeslechů.