Hlavní navigace

Nemocnice na kraji města - Nové osudy již na webu ČT

19. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 9. 2008

Legendární český seriál Nemocnice na kraji města se sice na obrazovce představí s novými díly až příští týden, ale Česká televize ho ve své internetové videopůjčovně nabízí již nyní. Po divácky úspěšném projektu předpremiérových uvedení nových příběhů populárního seriálu Dobrá čtvrť II na přelomu letošního března a dubna přichází Videopůjčovna ČT s další nabídkou. Každý z třinácti dílů nejnovější série poskytne veřejnoprávní TV vždy o týden dříve, než bude uveden ve své televizní premiéře.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: Nemocnice na kraji města bude pokračovat novými osudy

Diváci se mohou těšit na své oblíbené postavy jakými jsou Alžběta Čeňková, Arnošt Blažej, anestezioložka Dana Králová a Milada Bártová, z nově příchozích postav se objeví ortopedka Marie Hudcová, anesteziolog Vítek Krásný nebo jeho kolega Milana Kopala. Osudy a příběhy lékařů, sester a pacientů z borské nemocnice se poprvé objevily na obrazovce před třiceti lety, 5. listopadu 1978. Autor seriálu Jaroslav Dietl, jehož byla Nemocnice devátým seriálem pro ČST, a režisér Jaroslav Dudek natočili nejprve třináct dílů. Po velkém úspěchu dotočili o tři roky později dalších sedm pokračování.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.