Hlavní navigace

Nespokojení zaměstnanci Atlasu nabízejí své služby

Aleš Miklík

Část zaměstnanců IT oddělení portálu Atlas.cz není spokojena s probíhající integrací s konkurenčním portálem Centrum.cz a nabízí na adrese odpojeni.cz své zkušenosti svým případným budoucím zaměstnavatelům. Rozladění a nesouhlas s průběhem i závěry integračních procesů nově vzniklého spojení portálů Spojeno.cz, stejně jako nemožnost cokoliv na těchto závěrech změnit, nás, zaměstnance Atlas.cz, dovedl až k vytvoření stránek Odpojeni.cz, na kterých společně nabízíme naše know-how. Upřednostňujeme…

Část zaměstnanců IT oddělení portálu Atlas.cz není spokojena s probíhající integrací s konkurenčním portálem Centrum.cz a nabízí na adrese odpojeni.cz své zkušenosti svým případným budoucím zaměstnavatelům. Rozladění a nesouhlas s průběhem i závěry integračních procesů nově vzniklého spojení portálů Spojeno.cz, stejně jako nemožnost cokoliv na těchto závěrech změnit, nás, zaměstnance Atlas.cz, dovedl až k vytvoření stránek Odpojeni.cz, na kterých společně nabízíme naše know-how. Upřednostňujeme oslovení celých týmů, uvádí se na stránce pod titulkem Burza mozků.

Spojení Centra s Atlasem bylo oznámeno na konci února, vlastníkem obou značek se stal investiční fond Warburg Pincus. Nový šéf spojené společnosti Pavel Mucha v rozhovoru pro Hospodářské noviny nedávno uvedl, že integrace bude obnášet propuštění zhruba padesáti zaměstnanců.

Našli jste v článku chybu?
2. 4. 2008 17:16
Zkusil bych si vzít toho IT ředitele, vždycky jsem si někoho takového přál. Doufám že má rád děti a nekouše. Škoda že na tom webu nejsou i fotky :(
2. 4. 2008 17:08
Pavel Novák (neregistrovaný)
To je poněkud absurdní pohled, ne? Pánové nejsou v roli vazalů a pokud na férovku řeknou, že nesouhlasí s dalším vývojem a rozhodnou se odejít, je to z jejich strany férový přístup, který bych jako budoucí zaměstnavatel ocenil. Jasně říkají, že mají jiný názor, že ho nemohou prosadit a jinak se k dalšímu směřování Centra nijak nevyjadřují a ani ho nekomentují. To je velmi férový a uvědomělý přístup. Mají mé sympatie.