Hlavní navigace

Nestěžujte si na Telecom, udělá z vás v novinách blbce

12. 2. 2004
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novinářka Petruška Šustrová si připadá jako blbec. Mediální zástupce Českého Telecomu Prokop Konopa ji v tom utvrdil. Když jsem minulý týden četl článek o potížích, které Šustrová a její známí mají se změnami, které Telecom provedl v podmínkách služby ADSL, kroutil jsem hlavou a říkal jsem si, že se divím editorovi, že to Šustrové dovolil. Proč si nenašel nějakého odborníka, který napíše článek informovanější? Nebo proč si nenajdou Lidovky neznámého čtenáře s takovými problémy? Novináři by své…

Novinářka Petruška Šustrová si připadá jako blbec. Mediální zástupce Českého Telecomu Prokop Konopa ji v tom utvrdil. Když jsem minulý týden četl článek o potížích, které Šustrová a její známí mají se změnami, které Telecom provedl v podmínkách služby ADSL, kroutil jsem hlavou a říkal jsem si, že se divím editorovi, že to Šustrové dovolil. Proč si nenašel nějakého odborníka, který napíše článek informovanější? Nebo proč si nenajdou Lidovky neznámého čtenáře s takovými problémy? Novináři by své problémy neměli řešit přes noviny. Ovšem dnes mě ze židle nadzvedla reakce Prokopa Konopy. Dopustil se úplně stejně podpásového jednání, když místo toho, aby jako odborník laikům vysvětlil, kde je problém a jak ho vyřešit, hledá jenom jiného viníka a Šustrovou zesměšňuje. Takže pozor, nestěžujte si na Telecom.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.