Hlavní navigace

NetBox nachystal filmy zdarma a rychlost 100/100 Mb/s pro všechny zákazníky

10. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Při příležitosti 13 let na trhu (11. 2. 2012) přichystal SMART Comp. a.s. pro uživatele sítě NETBOX několik novinek, které udělají radost jak novým, tak stávajícím zákazníkům. Všichni noví zákazníci, kteří si v únoru aktivují služby NETBOX, získají na měsíc kompletní televizní nabídku a také možnost vyzkoušet si interaktivní funkce NETBOX Televize jako je Videorekordér nebo TV Archiv. „Zákazníci tak získají přístup k funkcím, které jim ostatní poskytovatelé kabelové televize nenabízejí anebo…

Při příležitosti 13 let na trhu (11. 2. 2012) přichystal SMART Comp. a.s. pro uživatele sítě NETBOX několik novinek, které udělají radost jak novým, tak stávajícím zákazníkům.

Všichni noví zákazníci, kteří si v únoru aktivují služby NETBOX, získají na měsíc kompletní televizní nabídku a také možnost vyzkoušet si interaktivní funkce NETBOX Televize jako je Videorekordér nebo TV Archiv. „Zákazníci tak získají přístup k funkcím, které jim ostatní poskytovatelé kabelové televize nenabízejí anebo které jsou dostupné jen v těch nejmodernějších Smart TV,“ doplňuje obchodní ředitel Vítězslav Vojáček.

Novinkou, kterou ocení především stávající zákazníci, je zvýhodněná nabídka filmů v NETBOX Videopůjčovně. „Vybrali jsme atraktivní filmy s vysokým hodnocením a během celého měsíce je na výběr z nejrůznějších žánrů. Potěšíme tak děti, milovníky akčních filmů, příznivce komedií, historických filmů, dramat, ale nachystané máme i filmy pro dospělé.“ Každý den po celý únor je k dispozici 1 film v obvyklé hodnotě 49 Kč zcela zdarma. Tato promo akce je nabízena ve spolupráci s videopůjčovnou TOPFUN a dalšími vybranými programery, kteří zpřístupnili několik filmů pro dospělé.

Pro pozitivní ohlas u stávajících zákazníků se NETBOX též rozhodl prodloužit na celou dobu platnosti smluv akci, v rámci které navyšuje rychlost internetových tarifů mimo špičku (23:00 – 9:00) na bezkonkurenčních 100/100 Mb/s. A to všem zákazníkům, bez jakýchkoliv omezení. „Pokud máme správné informace, není v Česku žádný jiný operátor, který by svým zákazníkům bezplatně navyšoval až desetinásobně rychlost, než za kterou zákazník platí,“ uvedl Vojáček.

MM socky3

V březnu NETBOX chystá rozšíření televizní nabídky o sportovní kanál Golf Channel, hudební Retro Music a Mezzo HD. Zároveň spustí Tematickou televizi Hudební.HD, která bude obsahovat 8 hudebních stanic a bude k dispozici za 100 Kč měsíčně.

Zdroj: tisková zpráva