Hlavní navigace

Netbox s triple-play službami míří do Olomouce

25. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Smart Comp, regionální poskytovatel triple-play služeb Netbox, přichází se svojí metropolitní optickou sítí také do Olomouce. Připojení k Internetu, IPTV a VoIP služby Netbox jsou v Olomouci zatím dostupné v lokalitách Povel, Nové Sady, Nová Ulice, Neředín, Nový Svět, Lazce a Tabulový vrch. Služby NETBOX jsou známé především v Brně, zákazníkům v Olomouci musíme dát nejprve o jejich dostupnosti vědět. Děje se tak formou billboradové reklamy, pravidelného roznosu letáků nebo například…

Společnost Smart Comp, regionální poskytovatel triple-play služeb Netbox, přichází se svojí metropolitní optickou sítí také do Olomouce. Připojení k Internetu, IPTV a VoIP služby Netbox jsou v Olomouci zatím dostupné v lokalitách Povel, Nové Sady, Nová Ulice, Neředín, Nový Svět, Lazce a Tabulový vrch. Služby NETBOX jsou známé především v Brně, zákazníkům v Olomouci musíme dát nejprve o jejich dostupnosti vědět. Děje se tak formou billboradové reklamy, pravidelného roznosu letáků nebo například inzerce v Radničních listech Olomouce, uvedl Marek Bukal předseda představenstva společnosti Smart Comp, která síť Netbox provozuje. Zároveň nastínil plány do budoucna. Koncem roku slibuje zákazníkům zvýšení přenosové rychlosti při zachování cen internetových tarifů. IPTV služby se pak má týkat rozšíření nabídky televizních programů a příchod vysílání ve vysokém rozlišení a to prý už v brzké době. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.