Hlavní navigace

NetCentrum a Atlas mají nové jméno: Centrum Holdings

Aleš Miklík

Nová společnost, vzniklá nedávným spojením firem NetCentrum a Atlas.cz, zná konečně svoje jméno – Centrum Holdings. Na dnešní tiskové konferenci oznámil Pavel Mucha, její generální ředitel, že základními pilíři jejich strategie budou komunikace, komunity a obsah (anglicky community, communication, content, logo proto graficky vychází z motivu tří písmen C, spojených do barevného kruhu). Kromě nového korporátního webu také zástupci společnosti představili web vývojářů této firmy pod názvem…

Nová společnost, vzniklá nedávným spojením firem NetCentrum a Atlas.cz, zná konečně svoje jméno – Centrum Holdings. Na dnešní tiskové konferenci oznámil Pavel Mucha, její generální ředitel, že základními pilíři jejich strategie budou komunikace, komunity a obsah (anglicky community, communication, content, logo proto graficky vychází z motivu tří písmen C, spojených do barevného kruhu). Kromě nového korporátního webu také zástupci společnosti představili web vývojářů této firmy pod názvem Stdout.cz.

Dosavadní značky portálů, Centrum a Atlas, zůstanou podle slov Pavla Muchy zachovány, budou však dále rozvíjeny a měly by pokrývat odlišné cílové skupiny uživatelů. Kromě video projektu ICQ TV by pak Centrum Holdings mělo přijít s další video službou s převážně profesionálně vytvářeným obsahem.

Marcom

Vrcholový management nové společnosti sestává z generálního ředitele Pavla Muchy, finančního ředitele Pavla Doležala, ředitele pro inzerci Radovana Nesrsty, obsah má na starosti Jakub Unger, komunitní služby Ondřej Švihálek a technickým ředitelem je Petr Chlumský.

Více informací o plánech Centrum Holdings přineseme v zítřejším článku.

Našli jste v článku chybu?
26. 5. 2008 15:14
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ještě vám chybí do party Daniel Dočekal, spasitel všehomíra a zapadlá internetová celebrita. ;-)
26. 5. 2008 15:01
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Původně jsem nechtěl reagovat, ale stdout.cz mě rozesmál. Člověk by řekl, že programátoři mají ve firmě programovat a ne psát eZiny. Mám dojem, že Centrum více prezentuje než něco dělá. Očima uživatele nevidím téměř nic co by pro mě Centrum za poslední roky udělalo. Jak komicky pak působí editoriál Petra Chlumského, který píše: "ale také jsme si na sebe upletli bič nutnosti naše projekty prezentovat". A v tom je ten problém. Petře nemyslím si, že musíte něco prezentovat. Měli byste n…