Hlavní navigace

Názory k článku Neurčité sny a sdílené halucinace

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 19. 4. 2016 21:17

  Martin

  Krásné vyznání, díky :) A znovu si přečtu Neuromancera...

  Ano, ta atmosféra, to je to, co tomu dnes chybí. Jasně, můžu si pořídit notebook s i7, 16 GB RAM a 256 GB SSD, s FullHD 14" displejem a co já vím... jenže to je houska na krámě. Zatímco kdysi jsem chodil "mlsat" k výloze obchodu, kde si to hovělo Olivetti Quaderno, v Terminátorovi koukal, jak kluk z Atari Portfolia hackuje síť... a na to se nezapomíná.

  Jenže když to všechno si uvědomí člověk až později..! Vlastně až když je po všem.

  Nesmírně závidím lidem, kteří si toto duševní rozpoložení umějí zachovat. To bych moc chtěl umět.

 • 18. 4. 2016 8:50

  pan (neregistrovaný) ---.eduroam.muni.cz

  Autor by si me, neco zjistit o tom jaky "internet fungoval" po cela 80 leta ve statech, australii, francii a jinde. Mimo toto samozrejme davno pred 96 frcely BBS.

  tohle vzpominani je hodne zakotvene v realite porevolucni CR coz opravdu byla surrealisticka halucinace na mile daleko od reality.

 • 18. 4. 2016 8:53

  Citron (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Nemůžu si pomoct, ale ten starý amatérský design stránek byl zajímavější, přehlednější, logičtější. Některé jsou děs, ale je to jak živá voda, každý ze sebe vydal všechno a plácnul to na internet. Dneska je stránka s obsahem jenom podložka pro promítání reklamy, monetizátoři plánují represe uživatelů Adblocku a Chovanec nás chce registrovat a sledovat.