Hlavní navigace

Nextra Wireless změnila jméno

26. 9. 2001
Doba čtení: do minuty

Sdílet

V textu zprávičky je omylem uvedeno, že společnmost Telenor Networks zásadně změnila své služby. Oprava zprávičky vyšla zde na Lupě ve zprávičce s titulkem „Nextra Wireless změnila jméno (oprava)“ 27. září 2001 v 11.15 hodin. Nextra Wireless změnila v rámci restrukturalizace mateřské společnosti jméno na Telenor Networks a souběžně byla změněna orientace z prodeje koncových produktů na pronájem přístupové infrastruktury. Jinými slovy udělali Telenor Networks obrat o 180 stupňů a vydal se ve…
V textu zprávičky je omylem uvedeno, že společnmost Telenor Networks zásadně změnila své služby. Oprava zprávičky vyšla zde na Lupě ve zprávičce s titulkem „Nextra Wireless změnila jméno (oprava)“ 27. září 2001 v 11.15 ho­din.

Nextra Wireless změnila v rámci restrukturalizace mateřské společnosti jméno na Telenor Networks a souběžně byla změněna orientace z prodeje koncových produktů na pronájem přístupové infrastruktury. Jinými slovy udělali Telenor Networks obrat o 180 stupňů a vydal se ve stopách dalších dvou majitelů lincence na FWA 26 GHz — zatím nejvíce konkuroval Nextře ČR.

Autor článku

Score => Lupa.cz => M&W => Advertures => McCann Prague => Leagas Delaney Hamburg / Prague => Dark Side => [?]

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).