Hlavní navigace

Nezávislá žurnalistika pod taktovkou Českého Telecomu

23. 5. 2002
Doba čtení: do minuty

Sdílet

V návaznosti na události posledních dnů se Daniel Dočekal v dnešním článku na Světě namodro věnuje problematice nasazování ADSL. Jeho názory na „marginální“ telekomunikační operátory mohou být nepochybně legitimní, vyjadřovat je však na serveru, který provozuje Český Telecom, je poněkud podivné. Rozhodně nechci tvrdit, že by se jednalo o nějakou záměrnou PR akci Českého Telecomu, výsledek je totiž spíše opačný. Každý by si však měl rozmyslet, zda chce telekomunikační operátory hodnotit z pozice…

V návaznosti na události posledních dnů se Daniel Dočekal v dnešním článku na Světě namodro věnuje problematice nasazování ADSL. Jeho názory na „marginální“ telekomunikační operátory mohou být nepochybně legitimní, vyjadřovat je však na serveru, který provozuje Český Telecom, je poněkud podivné. Rozhodně nechci tvrdit, že by se jednalo o nějakou záměrnou PR akci Českého Telecomu, výsledek je totiž spíše opačný. Každý by si však měl rozmyslet, zda chce telekomunikační operátory hodnotit z pozice nezávislého novináře, nebo být na výplatní pásce jednoho z nich. Obojí se dohromady skloubit nedá. (Více)

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.