Hlavní navigace

Noc s Andělem bude od nového roku pozastavena

30. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 11. 2009

Pravidelný sobotní noční pořad České televize Noc s Andělem, který běží téměř 11 let na programu ČT 2 bude od nového roku pozastaven. V sobotu se uskutečnila oslava 500. dílu za účasti prvního českého prezidenta Václava Havla, Karla Gotta, Michala Horáčka a dalších osobností kulturní scény. Přímý přenos se vysílal přibližně čtyři hodiny a po skončení ještě následoval sestřih nejzajímavějších hostů a živých vystoupení, ve kterém diváci viděli například písničkářku Suzanne Vega, hudebníka Glena Hansarda z tehdy ještě neznámé kapely Frames a další hosty.

BLOG: Noc s Andělem, čas nostalgie

Noc s Andělem se za několik let stala zajímavým fenoménem vysílání Dvojky. Jako jeden z mála pořadů se na obrazovce udržela po vlnách programových a rozpočtových škrtů, které na Kavčích horách kdysi prováděl někdejší ekonomický, pak vrchní a později i programový ředitel František Lambert. I proto je zastavení pořadu po 503 dílech poměrně překvapivé, byť nemusí být definitivní.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).