Hlavní navigace

Nokia nabízí mapy Prahy v 3D

Patrick Zandl

Krásné 3D mapy Prahy a dalších světových měst nabízí Ovi Mapy od společnosti Nokia. Pro jejich používání je vyžadována instalace pluginu pro prohlížeč, pak už nabízejí velmi podobnou uživatelskou zkušenost, jako Google Earth s tím, že prostorová přesvědčivost je na podstatně lepší úrovni. Nové Ovi Mapy 3D nabízejí detailní 3D model celé Prahy. Model obsahuje jednotlivé budovy, stromy a dokonce i auta, kontejnery či zahradní domky. Jedná se přitom o skutečné 3D modely všech objektů, takže…

Krásné 3D mapy Prahy a dalších světových měst nabízí Ovi Mapy od společnosti Nokia. Pro jejich používání je vyžadována instalace pluginu pro prohlížeč, pak už nabízejí velmi podobnou uživatelskou zkušenost, jako Google Earth s tím, že prostorová přesvědčivost je na podstatně lepší úrovni.

Nové Ovi Mapy 3D nabízejí detailní 3D model celé Prahy. Model obsahuje jednotlivé budovy, stromy a dokonce i auta, kontejnery či zahradní domky. Jedná se přitom o skutečné 3D modely všech objektů, takže uživatel si je může prohlížet ze všech stran a úhlů. Stačí jen zvolit si na www.maps.ovi.com/3D Prahu a některé z počátečních míst (např. Pražský hrad), a pak už jen „přeletět“ na ulici či místo v Praze, které vás zajímá.

Ovi Mapy Nokia - Rašínovo nábřeží

Našli jste v článku chybu?