Hlavní navigace

Nominujte své oblíbence v anketě Mobilní aplikace roku. Začínáme dnes

12. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po úspěchu loňského ročníku opět startuje anketa Mobilní aplikace roku. Přihlásit své favority mohou autoři i uživatelé mobilních aplikací bez ohledu na žánr i platformu. Loni se v anketě sešlo 171 titulů. Kolik jich bude letos?

Nominovat oblíbené aplikace můžete ode dneška na webu Mobilní aplikace roku 2012

Pravidla jsou stejná jako loni: Veřejnost nejprve navrhne své kandidáty do jednotlivých kategorií. Každý může nominovat jednu nebo i více aplikací. Tato nominační fáze začíná v pondělí 12. března a končí v úterý 10. dubna. 

Odborná porota potom nominované aplikace roztří­dí do několika kategorií. Nakonec veřejnost hlasováním určí jejich finální pořadí – v kategoriích i celkově. Hla­sování proběhne od 23. dubna do 23. května, výsledky budou vyhlášeny na Communication Wednesday 13. června. Hlavní cenou pro vítěze je inzerce na serverech vydavatele Lupy, společnosti Internet Info, v hodnotě 150 tisíc korun.

Loni se v anketě sešlo 171 aplikací, porota je rozdělila do devíti kategorií. 4 868 potom rozhodlo o vítězství aplikace Oskárek pro rozesílání SMS zdarma. Odborná porota pak ohodnotila jako nejzajímavější počin uplynulého roku aplikaci iKatastr.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).