Hlavní navigace

Nova bude vyvracet v Maminách s rozumem mýty o těhotenství a mateřství

Lukáš Polák

„Maminy s rozumem napadají mnohdy nesmyslné rady, které se lidé dočítají od anonymních lidí v internetových diskuzích, nebo je slýchávají u příbuzných a kamarádek,“ vysvětlila Nova.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Programovou novinku „Maminy s rozumem“, která je určena výhradně pro prostředí internetu, začala nabízet ve svém bezplatném videoarchivu Nova Plus mediální skupina Nova. Novinka podle programové anotace vyvrací mýty týkající se těhotenství a mateřství. Pořad řeší témata, která maminky nejvíc zajímají. Jedná se o skloubení odborných rad, zdravého rozumu a zkušeností. Divák navíc může sledovat, jak probíhá aktuální těhotenství maminky – moderátorky Veroniky Mikyskové, uvedla Nova. Ochrannou známku k tomuto pořadu si Nova registrovala poměrně nedávno a DigiZone.cz na ni již čtenáře upozornil.

FIN19 tip - témata

K TÉMATU: Nova chystá další on-line projekty, registruje si Maminy s rozumem a Hravě zdravě

Maminy s rozumem napadají mnohdy nesmyslné rady, které se lidé dočítají od anonymních lidí v internetových diskuzích, nebo je slýchávají u příbuzných a kamarádek, řekla o pořadu jeho autorka a zároveň i moderátorka Veronika Mikysková. Na základě konzultací s lékaři a odborníky se pokoušíme dobrat rozumných a hlavně pravdivých odpovědí  a vyvrátit bludy, které o mateřství a těhotenství kolují, doplnila. V archivu Nova Plus jsou k dispozici prozatím dva díly pořadu zaměřené na témata alkoholu v těhotenství a těhotenské fobie ze sportování. Nové díly se budou objevovat každé úterý, vždy s týdenní periodicitou.