Hlavní navigace

Nová celoplošná televize Pětka má už svůj web. Zařadí ji i Telefónica do O2TV

1. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chystaný celoplošný kanál Pětka zařadí do své nabídky i operátor Telefónica Czech Republic. Nabídne ho v rámci své základní programové nabídky. Jednání probíhají i s dalšími společnostmi.

Přesně dva týdny před svým startem mohou zájemci vidět nejen promo smyčku chystané celoplošné televize Pětka, ale také její webové stránky, které jsou v provozu od minulého pondělí – 24. září. Internetová prezentace je umístěna na adrese: http://www.petka.cz/. Zajímavostí je, že kanál už má i svůj neoficiální web, a to na stránce: http://www.petka-tv.cz/. Televize bude dostupná prostřednictvím pozemního vysílání, kabelových operátorů a na satelitu.

Cloud23

VIDEO: Televize Pětka vysílá v multiplexu 3 čtvrthodinový promo spot na svůj program

Oficiální stránka zatím příliš informací neobsahuje. Dominuje ji video, které už vám server DigiZone.cz přinesl dnes dopoledne a diváci ho mohou v tuto chvíli vidět například v multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group (CDG). Dále už tu jsou pouze stručná fakta o tom, kde budou moci diváci Pětku naladit – v pozemním vysílání, na satelitu a také u vybraných operátorů. Pokud využíváte služeb O2TV, naleznete nás od 15. října na kanálu číslo 19, informuje televize.

Webové stránky televize Pětka
Autor: repro foto web televize Pětka

Webové stránky televize Pětka

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).