Hlavní navigace

Nová česká databáze bezdrátových sítí

18. 4. 2006
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Sdružení Internet pro všechny spustilo v rámci svých webových stránek novou verzi veřejně dostupné databáze bezdrátových sítí v České republice. Zakladatel sdružení Miloslav Sova k databázi říká: Databáze vznikla bez jakýchkoli dotací nebo jiné finanční podpory státu a je jasným důkazem toho, že i takto náročné projekty lze realizovat, aniž by byly utráceny peníze daňových poplatníků, jako tomu bylo a je v případě některých jiných známých projektů.. Pro úplnost dodejme, že velmi úspěšná…

Sdružení Internet pro všechny spustilo v rámci svých webových stránek novou verzi veřejně dostupné databáze bezdrátových sítí v České republice.

Zakladatel sdružení Miloslav Sova k databázi říká: Databáze vznikla bez jakýchkoli dotací nebo jiné finanční podpory státu a je jasným důkazem toho, že i takto náročné projekty lze realizovat, aniž by byly utráceny peníze daňových poplatníků, jako tomu bylo a je v případě některých jiných známých projektů.. Pro úplnost dodejme, že velmi úspěšná databáze WiFi hotspotů na Lupě mezi takto „dotované“ projekty rozhodně nepatří. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.