Hlavní navigace

Nová česká databáze bezdrátových sítí

Jiří Macich ml.

Sdružení Internet pro všechny spustilo v rámci svých webových stránek novou verzi veřejně dostupné databáze bezdrátových sítí v České republice. Zakladatel sdružení Miloslav Sova k databázi říká: Databáze vznikla bez jakýchkoli dotací nebo jiné finanční podpory státu a je jasným důkazem toho, že i takto náročné projekty lze realizovat, aniž by byly utráceny peníze daňových poplatníků, jako tomu bylo a je v případě některých jiných známých projektů.. Pro úplnost dodejme, že velmi úspěšná…

Sdružení Internet pro všechny spustilo v rámci svých webových stránek novou verzi veřejně dostupné databáze bezdrátových sítí v České republice.

Zakladatel sdružení Miloslav Sova k databázi říká: Databáze vznikla bez jakýchkoli dotací nebo jiné finanční podpory státu a je jasným důkazem toho, že i takto náročné projekty lze realizovat, aniž by byly utráceny peníze daňových poplatníků, jako tomu bylo a je v případě některých jiných známých projektů.. Pro úplnost dodejme, že velmi úspěšná databáze WiFi hotspotů na Lupě mezi takto „dotované“ projekty rozhodně nepatří. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?