Hlavní navigace

Nova chce přebít Primu nedělní romantickou reality show Vem si mě!

7. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

7. 8. 2007

Televize Nova chce po relativním neúspěchu pořadu Jsi chytrý jako páťák? znovu zaútočit na nedělní soutěž Primy Ber nebo neber, která si udržuje sledovanost těsně pod hranicí jednoho milionu dospělých diváků. Od 9. září Nova nasadí proti „kufříkové“ soutěži Pavla Zuny novou reality show Vem si mě!, která vychází z amerického formátu The Bachelor (Dívka pro milionáře).

DOKUMENT: Podklady TV Nova o reality show Vem si mě! (PDF, 3MB)

Princip soutěže je podobný jako někdejší Milionový pár, který Nova vysílala před třemi lety a který musela předčasně ukončit kvůli nízké sledovanosti a pornografické minulosti jedné z finalistek, Ester Ládové. Dvacet dívek soutěží o přízeň milionáře, plní různé úkoly, chodí na romantické schůzky a jejich vysněný muž po každém díle vybere jednu nebo více soutěžících, která z dalšího klání vypadnou.

Původní americký formát The Bachelor s českou účastnicí, nadabovaný do češtiny, Nova vysílala už před téměř čtyřmi lety. Česká verze je podle generálního ředitele Novy Petra Dvořáka mírně upravená pro tuzemské podmínky. Většina děje se ale odehraje v zahraničí, na pobřeží Sardinie a v luxusních hotelech v Paříži či Římě. Reality show bude mít celkem devět částí. Poslední, s názvem Svatba, Nova odvysílá v neděli 4. listopadu.

Pravidla soutěže vítěznou dívku ani milionáře, o jehož přízeň se uchází, nenutí k tomu, aby se oddali.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.