Hlavní navigace

Nova chce zvýšit zájem o SuperStar SMS soutěží o 100 tisíc korun

17. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 3. 2011

Prostou sázkou na touhu diváků po finanční výhře chce televize Nova zvýšit sledovanost druhé řady Česko Slovenské SuperStar, které se nedaří dosahovat ani průměrné sledovanosti Novy. Od tohoto týdne se v živých přenosech SuperStar budou objevovat soutěžní otázky, na něž budou moci diváci odpovídat prostřednictvím sms a dostanou se tak do slosování o čtyři výhry 100 tisíc korun. Losování výherců Nova plánuje ve svém ranním vysílání Snídaně s Novou.

K TÉMATU: Antirekord Česko Slovenské SuperStar: v pondělí jen 787 tisíc diváků

Cloud23

Stačí pozorně sledovat víkendové živé přenosy Česko Slovenské SuperStar a v kterémkoliv okamžiku zaslat registrační SMS ve tvaru SUPERSTAR na telefonní číslo 906 06 03. Ze všech soutěžních SMS, zaslaných ve správném tvaru, vylosují vždy v pondělí ráno moderátoři Snídaně s Novou šťastné telefonní číslo a položí jeho majiteli výherní otázku, týkající se víkendových epizod SuperStar, přiblížila mluvčí Novy Michaela Fričová. Soutěžní kolo trvá jeden týden, to první startuje 14. března a poslední kolo se uzavře minutu před půlnocí 10. dubna, dodala.

Druhou řadu Česko Slovenské SuperStar na Nově sleduje průměrně necelý milion diváků, pondělní přenos jich vidělo 787 tisíc. V podílu na publiku klesla SuperStar pod hranici 20 procent, přičemž Nova v hlavním vysílacím čase požaduje od všech nových formátů podíl alespoň 40 procent.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).