Hlavní navigace

Nova chystá další speciál TN, pozvala rodiče vyměněných dětí

4. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

4. 12. 2007

Po rozpačité diskusi pražského primátora Pavla Béma s architektem Janem Kaplickým připravuje televize Nova další speciál Televizních novin. Tentokrát ho ovšem nebude moderovat Pavla Charvátová, ale Markéta Fialová a tématem bude výměna dětí v porodnici nemocnice v Třebíči.

cif-tip-téma-foto

Diskusní pořad s názvem Výměna osudů uvede Nova ve čtvrtek 6. prosince od 22:10 hodin. Živé diskuse se zúčastní rodiny Brožových z Jabloňova a Čermákových z Přibyslavic, jejichž děti porodnice zaměnila. Poté, co takřka rok láskyplně vychovávají cizí dítě, teď všichni společně usednou do jednoho televizního studia, aby se s diváky TV Nova podělili o své pocity – od počátečního šoku, přes naprosté zoufalství a psychické zhroucení až po smíření se s danou situací a víru v budoucnost, sdělila mluvčí Novy Veronika Šmítková.

Ještě před mimořádnou diskusní na Nově spolu obě rodiny oslaví první narozeniny holčiček a poté se děti vrátí ke svým biologickým rodičům. Nova kvůli speciálu TN ve čtvrtek upraví vysílací časy dalších večerních pořadů. Začátek filmu Showtime se posouvá na 22.50 hod. a seriál Zimní ráj na 00.35 hodin, dodala Šmítková.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.