Hlavní navigace

Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima Cool HD a Prima Zoom HD od 2. května v UPC

30. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

DOPLNĚNO – Počet HD programů v nabídce digitální kabelové televize UPC se od čtvrtka zvýší na 24. Operátor zároveň zařadí i Golf Channel HD.

Po dvou tematických kanálech Novy a Primy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) zařadí od tohoto čtvrtka 2. května do svojí programové nabídky největší česká kabelová společnost UPC. Jde o Novu Cinema HD, Fandu HD, Primu Cool HD a Primu Zoom HD. “Čtyři nové HD programy přímo ze studií Novy a Primy naladí všichni uživatelé digitální kabelové televize UPC,” informovala společnost v internetovém newsletteru své zákazníky.

K TÉMATU: Fanda nabídne v HD nejen sport, ale i filmy, seriály a původní tvorbu

Cloud23

Fanda HD bude přednastaven na programovou pozici 100, Nova Cinema HD na pozici 101, Prima Cool HD na pozici 102 a Prima Zoom HD na pozici 103. "Nově, také od 2. května, spouštíme další sportovní program ve vysokém rozlišení, kterým je Golf Channel HD. Tento program je dostupný všem klientům s nabídkou Komfort (a předchozími nabídkami Standard a Supreme). Golf Channel HD naleznete také v doplňkovém balíčku Sport,” uvedla UPC.

„Novu Cinema HD bereme jako HD z Novy (stejne jako Fandu HD). Prima Cool HD a Prima Zoom HD jsou upscale,“ upřesnil na dotaz serveru DigiZone.cz mluvčí české UPC Juraj Gerbery. Zařazením pěti nových programů v HD kvalitě se celkový počet televizních stanic ve vysokém rozlišení v nabídce digitální kabelové televize UPC zvýší na 24.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).