Hlavní navigace

Nova Cinema nabídne dva nové pořady a Noc filmových nadějí

25. 2. 2008
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

25. 2. 2008

Filmový kanál televize Nova, program Nova Cinema, nabídne po čtyřech měsících existence dva nové specializované pořady. Doposud tato stanice vysílala pouze převzaté zahraniční filmy a seriály. Od března se na Nově Cinema objeví týdeníky Hollywoodský zpravodaj a Hvězdy červeného koberce. Kromě toho tento kanál nabídne Noc filmových nadějí, přehlídku krátkých filmů studentů českých a slovenských filmových škol, známou z hlavního programu Novy (třetí ročník proběhl minulý pátek a sobotu).

Hollywoodský zpravodaj (The Hollywood Reporter) si odbude premiéru v sobotu 8. března od 17 hodin a nabídne nejaktuálnější informace o dění ve filmovém a televizním průmyslu. Poskytuje zasvěcené informace pro každého, kdo se zajímá o filmový a televizní průmysl a chce být v neustále obraze. Nabízí rozhovory s filmovými hvězdami, představuje nové filmové blockbustery, přináší informace o všem, co se ve filmovém světě děje a chystá, nechybí reportáže ze slavnostních premiér nedočkavě očekávaných trháků a prostřednictvím kamer umožňuje divákům být u toho, když hvězdy vstoupí na rudé koberce před slavnostně vyzdobenými kiny, přiblížila mluvčí Novy Veronika Šmítková.

ICTZ_2022_EARLY

Hvězdy červeného koberce (The Red Carpet Reporter) nabídne Nova Cinema poprvé v neděli 9. března od 17 hodin a pak každou další neděli ve stejný čas. Půlhodinový magazín informuje o zákulisí Hollywoodu a umožní divákům vychutnat si jeho nenapodobitelnou atmosféru. Přináší vzrušující i zábavné zprávy o tom, jak na sobě pracují filmové hvězdy, aby se udržely na vrcholu, nabízí procházku jejich šatníky, prozradí kam se nejraději vydávají na dovolenou i co nejraději jedí hollywoodští labužníci, sdělila Šmítková.

Noc filmových nadějí získá na Nově Cinema pravidelný čas každý první čtvrtek v měsíci od 21 hodin. Premiéra proběhne 6. března a nabídne deset studentských snímků. Nebude mezi nimi chybět ani vítěz první Noci filmových nadějí sci-fi thriller Toxymoron autora Jakuba Hussara, dodala mluvčí televize Nova. Program Nova Cinema lze sledovat prostřednictvím satelitních služeb CS Link, UPC Direct a Digi TV, prostřednictvím vybraných kabelových a IPTV operátorů.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.