Hlavní navigace

Nova Cinema nabídne filmy v originálním znění s titulky

1. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 7. 2009

Filmový a seriálový kanál Nova Cinema zařadí nečekaně do svého vysílání zahraniční filmy v originálním znění s českými titulky. Serveru DigiZone.cz tuto informaci potvrdila mluvčí televize Nova Michaela Fričová. Ano, je to pravda. Tyto filmy nasazujeme od letních prázdnin, konstatovala Fričová. Z programových plánů vyplývá, že takto vysílá Nova Cinema minimálně dva snímky.

Půjde o americké drama z roku 2002 Úžasní Ambersonovi, to je přichystáno na 16. července od 20 hodin (1. část) a 22.30 (2. část). Dalším filmem v originálním znění bude britský snímek Paříž, Texas. Ten odvysílá Nova Cinema v úterý 18. srpna ve 20 hodin. Pokud bude odezva na tento způsob vysílání snímků u diváků pozitivní, televize je schopna jejich počet navýšit. Pořady v originále s titulky vysílá v Česku také ČT 2 v rámci Filmového klubu a HBO při svých pondělních premiérách.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).