Hlavní navigace

Nova Cinema ode dneška s novým logem a grafikou

21. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 9. 2008

Filmový kanál Nova Cinema, který spadá stejně jako TV Nova a Galaxie sport do portfolia bermudské společnosti CME, představil dnes nové logo a grafiku, ač podle tiskové zprávy z pátku, mělo dojít k této změně až příští týden. Ident kanálu je stejný jako u televize Nova, jen s tím rozdílem, že písmeno O, které symbolizuje hvězdu obalenou červenou stuhou, je zde jako symbol. V názvu kanálu dominuje Cinema, slovo Nova je malým písmem nad ním téměř neznatelné. Televize tím klade jasný důraz na to, že jde o filmový program.

FOTO: Ukázka loga ve vysílání Nova Cinema (JPG, 45 kB)

Cloud23

Vedení televize Nova v pátek prostřednictvím tiskové zprávy oficiálně oznámilo, že Nova Cinema bude kompenzačním kanálem v terestrickém digitálním vysílání (DVB-T). O vydání licence pro šíření v DVB-T požádá společnost CET 21 do konce září. Novu Cinemu mohlo sledovat podle průzkumu peoplemetrového měření 15.36 % diváků. Z jeho výsledků však vyplývá, že tak činí přibližně půl procenta všech diváků sedících u televizní obrazovky. V poslední době se na Nova Cinema objevilo několik nových pořádů jako je např. Hvězdný reportér, 10 nej… z Hollywoodu nebo Scéna.

ČTĚTE TAKÉ:
Nova Cinema byla ve druhém čtvrtletí dostupná jen 15 procentům diváků
Nova využije bonusovou licenci pro Novu Cinemu
Nova Cinema připravila do vysílání několik novinek

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).