Hlavní navigace

Nova Cinema odstartovala v satelitní službě UPC Direct

21. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
21. 12. 2007

Kabelová a satelitní společnost UPC dnes oficiálně zařadila filmový kanál Nova Cinema do placené satelitní služby UPC Direct. V pořadí už třetí program Novy se v této platformě zkušebně objevil už před několika dny, UPC jej původně slibovala zařadit v prvním čtvrtletí příštího roku. Zákazníci UPC Direct naleznou tuto filmovou televizní stanici na pozici č. 28, oznámil dnes mluvčí UPC František Malina.

UXD

Nova Cinema je součástí základní programové nabídky Rodina, u níž si UPC účtuje měsíční poplatek 689 korun. Jsem rád, že testovací vysílání Novy Cinemy proběhlo úspěšně a že proto můžeme s předstihem oznámit její ostrý start v našem digitálním satelitním vysílání, který byl původně plánován až na první čtvrtletí příštího roku. Zařazení Novy Cinemy je tím nejlepším vánočním dárkem pro uživatele UPC Direct, prohlásil generální ředitel české pobočky UPC Václav Bartoň.

Nova Cinema už vysílá prostřednictvím všech tří placených satelitních služeb. Kromě UPC Direct ji hned od 1. prosince, kdy začala vysílat, nabízí satelitní platforma Digi TV i oba distributoři dekódovacích karet k satelitní službě CS Link.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.