Hlavní navigace

Nova Cinema s videotextovým zpravodajstvím Informační servis

20. 5. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 5. 2009

Filmový a seriálový kanál Nova Cinema začal vysílat formát, o kterém už informovala některá média před několika týdny jako nově nasazený, ovšem jednalo se o mylnou zprávu. Teprve až nyní zařazuje tento program do svého vysílání Informační servis. Jedná se o přehled aktuálních zpráv z domova, zahraničí, ekonomiky, kultury a sportu, doplněný dalšími zajímavostmi.Informační servis kanálu Nova Cinema. Foto: archiv TV Nova

Nepůjde však o reportáže, ale o jakýsi videotext. V určité formě už ho v delší dobu vysílá sesterský kanál Nova Sport. Informační servis se bude vysílat denně vždy na úvod vysílání s úderem deváté dopolední. Informační servis představuje kombinaci textu, videa a informací běžících ve spodní části obrazovky. V sobotu a v neděli si diváci mohou Informační servis pustit již od 8:30, upřesnila tisková mluvčí televize Nova Michaela Fričová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).