Hlavní navigace

Nova Cinema v sítích UPC? Vyjádříme se v pondělí, říká mluvčí

30. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 11. 2007

Objeví se filmový kanál Nova Cinema v digitální kabelové televizi UPC a satelitní službě UPC Direct už v sobotu dopoledne, na které Nova naplánovala start jeho vysílání? To je zatím ve hvězdách. Operátor s televizí podle všeho zatím ještě nepodepsal smlouvu a pokud ano, jedna ani druhá strana to zatím nechtějí potvrdit.

MM socky3

Co se týče zařazení Novy Cinema a dalších televizních kanálů do sítí UPC, očekávejte prosím tiskovou zprávu během pondělka. Děkuji za pochopení, vzkazuje mluvčí UPC František Malina. Pro DigiZone.cz pak mluvčí dodal, že nelze vyloučit spuštění Novy Cinema v sítích UPC už o víkendu, s jistotou ho ale potvrdit nelze. Dívejte se na digitální kabelovou televizi a uvidíte, jestli se tam objeví, řekl.

UPC je jednou ze dvou kabelových společností, které získaly od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) registraci pro převzaté vysílání filmového kanálu Nova Cinema ve svých sítích. Podle jednatele Galaxie sport Jiřího Hojgra, který je společností CET 21 pověřen domlouváním smluv o distribuci kanálu Nova Cinema je jisté, že se tento program neobjeví v analogové kabelové televizi od UPC.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.