Hlavní navigace

„Nová“ Deutsche Welle spustila na satelitu Astra promo smyčku

19. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – „Máme řadu odborníků, díky čemuž jsme považováni za specialisty na dané oblasti v celé Evropě,“ domnívá se manažerka distribuce Ursula Hettchen.

Promo smyčku, která upozorňuje na start anglickojazyčné verze zpravodajského a publicistického kanálu DW, spustila na satelitní pozici 19,2 stupně východně, družice Astra 1M, Deutsche Welle. V minutové upoutávce, která je složena z grafiky a krátkých prostřihů z vysílání, je divák vtažen do zaměření tohoto programu. Bílé obrazovce dominuje logo kanálu s novým mottem „Made for minds“ a informací, že „nová Deutsche Welle“ odstartuje 22. června. V rámci videočásti staví televize DW na „lokálních hrdinech“, kteří se dle doprovodné grafiky neobávají riskovat svůj život, případně chtějí změnit svět.

K TÉMATU: Deutsche Welle posílí svou pozici i na českém trhu, chystá řadu změn

MMF24

Máme řadu odborníků, díky čemuž jsme považováni za specialisty na dané oblasti v celé Evropě, domnívá se manažerka distribuce Ursula Hettchen. Nová Deutsche Welle bude interaktivní, slíbila. Stanice chce sázet na komunikaci napříč médii. Jednou z novinek bude mimo jiné formát Conflict Zone. Sem si bude Deutsche Welle zvát top politické osobnosti, které mají k danému tématu co říci. Mezi dalšími novinkami budou například Euromaxx (lifestylový magazín) nebo Focus On Europe (odpoví na otázky, co je hybnou silou pro Evropany). Řešíme vždy otázky, které jsou pro Evropany důležité, zdůraznila nedávno při představení nového projektu Hettchen.

Parametry příjmu: Astra 1M (19,2 stupně východně), 11627/V, SR 22000, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování žádné (FTA)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).