Hlavní navigace

Nová Digi TV SK: přichází spousta maďarských stanic a AMC

3. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

AKTUALIZOVÁNO – Do nabídky slovenské satelitní platformy přišlo deset maďarských programů, které jsou součástí nového balíčku Extra HU+. Oceňované AMC pak přichází do balíčku Maxi.

AKTUALIZOVÁNO, 4. 4.: Podle zprávy jednoho z našich čtenářú podepisujícího se „Peter ze Slovenska“ se Všechny tři stanice skupiny Viasat, tedy Viasat Explorer, Viasat History a Viasat Nature, vrátily do základního balíčku satelitní platformy Nová Digi. Zákazníci si kvůli tomu stěžovali na facebooku Digi Slovakia.

Dalšími už dříve avizovaným změnami je prémiový balíček Extra HD Sport+ a nahrazení kanálu Discovery World stanicí Discovery Turbo Xtra.

Nové programové balíčky lze objednat k základním službám Štandard (9,60 €) a Maxi (12,90 €), balíček Extra HU+ nabídne oproti dosavadnímu Extra HU o deset maďarských stanic více a jeho cena se zvýší o dvě eura, na 3,30 € měsíčně. Cena sportovního balíčku Extra HD Sport+ je stanovena na 4 €, přičemž součástí jsou stanice Sport 1 HD, Sport 2 HD, Digi Sport 1 HD, Digi Sport 2 HD a Digi Sport 3 HD.

MM socky3

Od počátku měsíce byla také přesunuta trojice dokumentárních stanic Viasat Explore, Viasat History a Viasat Nature z balíčku Štandard do vyššího Maxi a přesunutí potkalo i Golf Channel a Comedy Central Extra. Ty ale šly z Maxi do nižšího Štandard.

Operátor upozorňuje, že pokud by se nové programy na set-top boxu Digi ještě nenacházely, je třeba přepnout na stanici Jednotka HD, případně Dvojka HD, kde by se měl nový programový rastr automaticky načíst.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.